
Kod: 33 03 2829
Producent:
BLUE PRINT

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Długość [mm]: | 144 mm |
| Szerokość [mm]: | 134,5 mm |
| Grubość [mm]: | 45 mm |
| Grubość [mm]: | 58,5 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 15 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 86 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 96,5 mm |
| Gwint zewnętrzny [mm]: | M10 x 1,5 mm |
| Materiał: | metal |
| Strona zabudowy: | oś przednia po obydwu stronach |