Witamy na naszej stronie Zmień język strony
Koszyk jest pusty

O firmie

Specjalizujemy się w dystrybucji części zamiennych do pojazdów japońskich i koreańskich. Jednak w swojej ofercie nie zapominamy o właścicielach pojazdów europejskich i amerykańskich. Od wielu lat kooperujemy ze światowymi koncernami będącymi liderami w produkcji części, zarówno zamiennych jak i oryginalnych.Dzięki szerokiej gamie dostawców oraz długoletniemu doświadczeniu na rynku części samochodowych, możemy zaoferować dostęp do szerokiego wachlarza części oryginalnych oraz zamiennych do Państwa samochodów.

Tworzymy dynamiczny, ambitny, oraz doświadczony zespół profesjonalistów, który za cel stawia sobie przede wszystkim najwyższą jakość w obsłudze klienta. Zadowolenie klientów jest dla nas największą motywacją do dalszego działania.

Dla Państwa wygody stworzyliśmy precyzyjny i bardzo prosty w obsłudze elektroniczny katalog doboru części do samochodów japońskich i koreańskich. Dzięki dynamicznie działającym w naszej firmie działom: "PR", "IT", oraz "Zakupów" z każdym dniem poszerzamy ofertę dla jeszcze większego zadowolenia naszych klientów.Kliknij tutaj
Copyright © 2013 JPARTS
Realizacja: Agencja Interaktywna Intellect.pl