Witamy na naszej stronie Zmień język strony
Koszyk jest pusty

PORADNIK: Naprawa samochodu

W związku z zaistniałym ryzykiem zarażenia koronawirusem, wielu z nas pozostanie w domach przez najbliższy czas. Zastanawiałeś się co robić przez kilkanaście dni w domu? Być może to najwyższa pora, by przyjrzeć się swojemu samochodowi.

więcej

OBSŁUGA SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ - ZAMKNIĘCIE DO ODWOŁANIA

INFORMUJEMY, IŻ OD DNIA 12.03.2020 R. WSTRZYMUJEMY DO ODWOŁANIA BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ KLIENTÓW W JPARTS TARNÓW

więcej

PORADNIK: JAK WALCZYĆ Z WILGOCIĄ W SAMOCHODZIE?

Wilgoć gromadzi się we wnętrzu samochodu przez cały rok, jednak jej zauważalne skutki można odczuć szczególnie kiedy zaczyna się ochładzać. Olbrzymie ilości pary wodnej w powietrzu wydychanym przez pasażerów oraz woda, która dostaje się do kabiny przez uszkodzone uszczelki i na obuwiu sprawiają, że do kabiny dostaje się mnóstwo wilgoci. Zamiast ciągle przecierać szybę irchą warto w końcu wyeliminować źródła problemu. JPARTS Team przygotował dla Ciebie parę wskazówek, które pomogą Ci pozbyć się wilgoci z wnętrza samochodu.

więcej

ROZKODUJ SAM NUMER VIN

Każdy samochód poruszający się po drodze posiada swój własny, unikatowy numer VIN. W motoryzacji ma on takie znaczenie, jak numer PESEL dla człowieka.

więcej

PORADNIK: JAK SAMODZIELNIE WYMIENIĆ PASEK KLINOWY?

Pasek klinowy w silniku samochodowym napędza m.in. pompę wodną, pompę wspomagania układu kierowniczego, alternator, sprężarkę klimatyzacji. Jego zerwanie skutkuje natychmiastowym przerwaniem jazdy. Aby tego uniknąć warto w trakcie przeglądu sprawdzić jego stan i to, czy jest wystarczająco naciągnięty.

więcej

LEXUS UX – nowy crossover już w 2019 roku

Japoński magazyn MAG-X oraz portal Lexus Enthusiast podają nowe szczegóły spodziewanego subkompaktowego crossovera LEXUS UX.

więcej

PORADNIK: Wybierz odpowiedni olej dla swojego samochodu

Jaki olej będzie odpowiedni do Twojego samochodu? Syntetyk? Półsyntetyk? Mineralny? Czym one się różnią? Oleje syntetyczne, półsyntetyczne i mineralne różnią się od siebie bazami olejowymi. Dalej niewiele Ci to mówi? Spokojnie, zaraz dowiesz się więcej.

więcej

PORADNIK: Sprawdź swój samochód przed wakacyjnym wyjazdem

Zbliża się sezon wakacyjnych wyjazdów. Jeśli planujecie podróż samochodem, koniecznie musicie go dokładnie sprawdzić. Zwróćcie uwagę szczególnie na te elementy, których sprawność znacznie podniesie bezpieczeństwo jazdy.

więcej

Nowy Nissan Kicks wykopie konkurencję?

Mazda CX-3 i Honda CR-V zainicjowały wprowadzenie małych SUV-ów na rynek motoryzacyjny. Teraz producent Nissana zdecydował się wypuścić Kicks rzucając wyzwanie rywalom.

więcej

TOYOTA C-HR 2016 NOWOŚĆ W SEGMENCIE CROSSOVERÓW

Podczas tegorocznych, 86. Geneva Motor Show zadebiutował nowy model Toyoty C-HR, który uzupełni gamę pojazdów hybrydowych. Jak zapewnia producent tego modelu ma on być nową „wizją przyszłości”. A czy ty jesteś gotowy na nowego crossovera?

więcej
1 2
Pozycji: 14, strona 1 z 2
Kliknij tutaj
Copyright © 2013 JPARTS
Realizacja: Agencja Interaktywna Intellect.pl