Kod: 40 01 2441
Producent:
FEBI BILSTEIN

Magazyn: 3, wysyłka 24h
| Długość obudowy [mm]: | 252 mm |
| Długość [mm]: | 465 mm |
| średnica punktów mocowania [mm]: | 4,8 mm |
| Średnica obudowy [mm]: | 15 mm |
| Średnica korbowodu [mm]: | 6 mm |
| Siła wyrzutu [N]: | 300 N |
| Strona zabudowy: | z obu stron |
| Suw [mm]: | 189 mm |