Kod: 40 01 2471
Producent:
FEBI BILSTEIN

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Długość obudowy [mm]: | 302 mm |
| Długość [mm]: | 625 mm |
| średnica punktów mocowania [mm]: | 18 mm |
| Średnica obudowy [mm]: | 18 mm |
| Średnica korbowodu [mm]: | 8 mm |
| Siła wyrzutu [N]: | 160 N |
| Strona zabudowy: | z obu stron |
| Suw [mm]: | 255 mm |