Kod: 40 01 2512
Producent:
FEBI BILSTEIN

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Długość obudowy [mm]: | 200 mm |
| Długość [mm]: | 364,5 mm |
| średnica punktów mocowania [mm]: | 18 mm |
| Średnica obudowy [mm]: | 18 mm |
| Średnica korbowodu [mm]: | 8 mm |
| Siła wyrzutu [N]: | 410 N |
| Strona zabudowy: | z obu stron |
| Suw [mm]: | 144,5 mm |