
Kod: 40 01 2553
Producent:
FEBI BILSTEIN

Magazyn: 3, wysyłka 24h
| Długość [mm]: | 551 mm |
| Długość obudowy [mm]: | 291,5 mm |
| średnica punktów mocowania [mm]: | 18 mm |
| Średnica obudowy [mm]: | 22 mm |
| Średnica korbowodu [mm]: | 10 mm |
| Siła wyrzutu [N]: | 850 N |
| Strona zabudowy: | z obu stron |
| Suw [mm]: | 202 mm |