
Kod: 40 01 2777
Producent:
FEBI BILSTEIN

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Długość obudowy [mm]: | 349 mm |
| średnica punktów mocowania [mm]: | 18,5 mm |
| średnica punktów mocowania [mm]: | 18 mm |
| Średnica obudowy [mm]: | 18 mm |
| Średnica korbowodu [mm]: | 8 mm |
| Siła wyrzutu [N]: | 250 N |
| Strona zabudowy: | z obu stron |
| Suw [mm]: | 273 mm |