
Kod: 40 01 2580
Producent:
FEBI BILSTEIN

Magazyn: 4, wysyłka 24h
| Długość obudowy [mm]: | 163,5 mm |
| Długość [mm]: | 274 mm |
| średnica punktów mocowania [mm]: | 10 mm |
| średnica punktów mocowania [mm]: | 16 mm |
| Średnica obudowy [mm]: | 28 mm |
| Średnica korbowodu [mm]: | 14 mm |
| Strona zabudowy: | z obu stron |
| Suw [mm]: | 92 mm |