Kod: 40 01 2638
Producent:
NTY_

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Długość [mm]: | 298 mm |
| Średnica obudowy [mm]: | 19 mm |
| Średnica korbowodu [mm]: | 8 mm |
| Siła wyrzutu [N]: | 510 N |
| Strona zabudowy: | z obu stron |
| Suw [mm]: | 83 mm |
| Długość obudowy [mm]: | 177,5 mm |
| średnica punktów mocowania [mm]: | 16,5 |