Kod: 38 06 086
Producent:
NRF

Magazyn: 5, wysyłka 24h
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z osuszaczem |
| Materiał: | Aluminium |
| Opcja wyposażenia: | Multi - Exchanger |
| Grubość [mm]: | 22 mm |
| Szerokość [mm]: | 566 mm |
| Wysokość [mm]: | 575 mm |
| Czynnik chłodzący: | R134a |
| Dolot - śr. [mm]: | 13,7 mm |
| Wylot - śr. [mm]: | 13,7 mm |
| Jakość/Klasa: | EASY FIT |