Kod: 38 06 087
Producent:
NRF

Magazyn: 4, wysyłka 24h
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z osuszaczem |
| Materiał: | Aluminium |
| Grubość [mm]: | 12 mm |
| Szerokość [mm]: | 386 mm |
| Wysokość [mm]: | 650 mm |
| Czynnik chłodzący: | R 1234yf |
| Dolot - śr. [mm]: | 11,8 mm |
| Wylot - śr. [mm]: | 8,7 mm |
| Jakość/Klasa: | EASY FIT |