Kod: 38 03 3619
Producent:
HELLA
Prosimy o kontakt telefoniczny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: | z dodatkami |
| Wyposażenie pojazdu: | dla pojazdów z/bez klimatyzacji |
| Rodzaj skrzyni biegów: | Automatyczna skrzynia biegów |
| Rodzaj skrzyni biegów: | przekładnia mechaniczna |
| Rodzaj chłodnicy: | Żebra chłodzące lutowane |
| Długość sieci [mm]: | 641 mm |
| Szerokość sieci [mm]: | 496 mm |
| Głębokość sieci [mm]: | 33 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubą |
| Rodzaj filtra: | z korkiem spustowym wody |