Kod: 38 03 3639
Producent:
HELLA
Prosimy o kontakt telefoniczny
| Długość sieci [mm]: | 440 mm |
| Szerokość sieci [mm]: | 436 mm |
| Głębokość sieci [mm]: | 34 mm |
| Wyposażenie pojazdu: | dla pojazdów z/bez klimatyzacji |
| Rodzaj skrzyni biegów: | przekładnia mechaniczna |
| Ogrzewanie/chłodzenie: | ze złączem termoprzekaźnika |
| Rodzaj chłodnicy: | Żebra chłodzące lutowane |
| Wersja: | produced by BEHR |
| dodatkowo potrzebny artykuł (numer artykułu): | 8MY 376 743-451 |