Kod: 38 03 3643
Producent:
HELLA
Prosimy o kontakt telefoniczny
| Długość sieci [mm]: | 568 mm |
| Szerokość sieci [mm]: | 435 mm |
| Głębokość sieci [mm]: | 34 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubą |
| Wyposażenie pojazdu: | dla pojazdów z/bez klimatyzacji |
| Rodzaj skrzyni biegów: | Automatyczna skrzynia biegów |
| Rodzaj skrzyni biegów: | przekładnia mechaniczna |
| Rodzaj chłodnicy: | Żebra chłodzące połączone mechanicznie |
| Wymiar gwintu: | M10x1,5 |