Kod: 38 03 3651
Producent:
HELLA
Prosimy o kontakt telefoniczny
| Długość sieci [mm]: | 720 mm |
| Szerokość sieci [mm]: | 349 mm |
| Głębokość sieci [mm]: | 32 mm |
| Wyposażenie pojazdu: | dla pojazdów z krótką kabiną |
| Wyposażenie pojazdu: | dla pojazdów z/bez klimatyzacji |
| Rodzaj skrzyni biegów: | Automatyczna skrzynia biegów |
| Rodzaj skrzyni biegów: | przekładnia mechaniczna |
| Ogrzewanie/chłodzenie: | ze złączem termoprzekaźnika |
| Rodzaj chłodnicy: | Żebra chłodzące połączone mechanicznie |