
Kod: 38 03 3653
Producent:
HELLA
Prosimy o kontakt telefoniczny
| Długość sieci [mm]: | 630 mm |
| Szerokość sieci [mm]: | 397 mm |
| Głębokość sieci [mm]: | 32 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubą |
| Wyposażenie pojazdu: | dla pojazdów z/bez klimatyzacji |
| Rodzaj skrzyni biegów: | przekładnia mechaniczna |
| Rodzaj chłodnicy: | Żebra chłodzące połączone mechanicznie |
| Tylko w połączeniu z: | 8DO 121 101H |
| Tylko w połączeniu z: | 8DO 121 101M, AF |
| Tylko w połączeniu z: | 8DO 121 283B |
| Tylko w połączeniu z: | 8DO 121 284B |
| Tylko w połączeniu z: | N 905 048 02 |
| Wymiar gwintu: | M10x1,5 |