Kod: 38 03 3665
Producent:
HELLA
Prosimy o kontakt telefoniczny
| Długość sieci [mm]: | 630 mm |
| Szerokość sieci [mm]: | 412 mm |
| Głębokość sieci [mm]: | 34 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubą |
| Wyposażenie pojazdu: | dla pojazdów z/bez klimatyzacji |
| Rodzaj skrzyni biegów: | Automatyczna skrzynia biegów |
| Ogrzewanie/chłodzenie: | dla pojazdów z łączoną chłodnicą płynu chłodzącego / oleju |
| Rodzaj chłodnicy: | Żebra chłodzące połączone mechanicznie |
| Wymiar gwintu: | M10x1,5 |