Kod: 38 03 3684
Producent:
HELLA
Prosimy o kontakt telefoniczny
| Wyposażenie pojazdu: | dla pojazdów z/bez klimatyzacji |
| Rodzaj skrzyni biegów: | Automatyczna skrzynia biegów |
| Ogrzewanie/chłodzenie: | bez odpowietrznika |
| Rodzaj chłodnicy: | Żebra chłodzące lutowane |
| Wersja: | produced by BEHR |
| Długość sieci [mm]: | 623 mm |
| Szerokość sieci [mm]: | 378 mm |
| Głębokość sieci [mm]: | 40 mm |