Kod: 38 03 3687
Producent:
HELLA
Prosimy o kontakt telefoniczny
| Długość sieci [mm]: | 725 mm |
| Szerokość sieci [mm]: | 478 mm |
| Głębokość sieci [mm]: | 40 mm |
| Wyposażenie pojazdu: | dla pojazdów z/bez klimatyzacji |
| Rodzaj skrzyni biegów: | Automatyczna skrzynia biegów |
| Rodzaj skrzyni biegów: | przekładnia mechaniczna |
| Rodzaj chłodnicy: | Żebra chłodzące lutowane |
| Wersja: | produced by BEHR |
| dodatkowo potrzebny artykuł (numer artykułu): | 4E0 121 101CF/CG |
| dodatkowo potrzebny artykuł (numer artykułu): | 4E0 121 108N |