Kod: 38 03 3700
Producent:
HELLA
Prosimy o kontakt telefoniczny
| Długość sieci [mm]: | 650 mm |
| Szerokość sieci [mm]: | 406 mm |
| Głębokość sieci [mm]: | 16 mm |
| Wyposażenie pojazdu: | dla pojazdów z automatycznym sterowaniem klimatycznym |
| Rodzaj skrzyni biegów: | Automatyczna skrzynia biegów |
| Rodzaj skrzyni biegów: | przekładnia mechaniczna |
| Ogrzewanie/chłodzenie: | dla pojazdów z wysokowydajnym radiatorem |
| Rodzaj chłodnicy: | Żebra chłodzące lutowane |
| Wersja: | produced by BEHR |