Kod: 38 03 3704
Producent:
HELLA
Prosimy o kontakt telefoniczny
| Długość sieci [mm]: | 555 mm |
| Szerokość sieci [mm]: | 569 mm |
| Głębokość sieci [mm]: | 26 mm |
| Wyposażenie pojazdu: | dla pojazdów bez klimatyzacji |
| DLA NUMERU OE: | 638 501 1601 |
| Rodzaj skrzyni biegów: | przekładnia mechaniczna |
| Rodzaj chłodnicy: | Żebra chłodzące połączone mechanicznie |
| Wersja: | produced by BEHR |