Kod: 38 03 3753
Producent:
HELLA
Prosimy o kontakt telefoniczny
| Długość sieci [mm]: | 620 mm |
| Szerokość sieci [mm]: | 405 mm |
| Głębokość sieci [mm]: | 32 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: | z dodatkami |
| Rodzaj skrzyni biegów: | Automatyczna skrzynia biegów |
| Rodzaj skrzyni biegów: | przekładnia mechaniczna |
| Rodzaj chłodnicy: | Żebra chłodzące lutowane |
| Rodzaj filtra: | z korkiem spustowym wody |
| Wymiar gwintu: | M6 |
| Kształt łba śruby / nakrętki: | Czworokąt |