Kod: 38 11 428
Producent:
NISSENS

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Ograniczenia producenta: | DENSO/SANDEN/DELPHI |
| Rodzaj mocowania: | Mocowanie 3-punktowe |
| ID kompresora: | 7SEU17C |
| śr. koła pasowego [mm]: | 110 mm |
| Liczba rowków: | 6 |
| Pojemność skokowa kompresora [ccm]: | 171 cm |
| Napięcie robocze [V]: | 12 Zakres pomiarowy |
| Olej do sprężarki: | PAG 46 |
| Ilość oleju [ml]: | 150 ml |
| Czynnik chłodzący: | R134a |
| Ilość biegunów: | 2 biegun |
| Dolot - śr. [mm]: | 28,4 mm |
| Wylot - śr. [mm]: | 15,3 mm |
| Strefy klimatyczne: | dla zimnych klimatów |
| Wersja: | O-RINGS INCLUDED |
| Wersja: | PREFILLED PAG-OIL |