
Kod: 38 11 429
Producent:
DENSO

Magazyn: 2, wysyłka 24h
| Ograniczenia producenta: | DENSO |
| Ograniczenia producenta: | VW-Group |
| ID kompresora: | 6SEU12C |
| Jakość: | OE |
| Długość [mm]: | 205 mm |
| Wysokość [mm]: | 138 mm |
| Ilość żeber: | 4 |
| Specyfikacje asortymentowa: | przykręcany |
| śr. koła pasowego [mm]: | 110 mm |
| Masa [g]: | 5500 g |
| Dolot - śr. [mm]: | 28,5 mm |
| Wylot - śr. [mm]: | 13 mm |
| Ilość oleju [ml]: | 180 ml |
| Czynnik chłodzący: | R134a |