
Kod: 38 11 570
Producent:
DENSO_
Magazyn: 5, wysyłka 24h
| Jakość: | OE |
| Ograniczenia producenta: | DENSO |
| Ograniczenia producenta: | VW-Group |
| Długość [mm]: | 225,6 mm |
| Wysokość [mm]: | 138 mm |
| Ilość żeber: | 6 |
| Specyfikacje asortymentowa: | przykręcany |
| śr. koła pasowego [mm]: | 110 mm |
| Masa [g]: | 4530 g |
| Ilość oleju [ml]: | 130 ml |
| Olej do sprężarki: | PAG 46 |
| ID kompresora: | 6SEU14C |
| Czynnik chłodzący: | R134a |