
Kod: 38 11 575
Producent:
DENSO_
Prosimy o kontakt telefoniczny
| Jakość: | OE |
| Ograniczenia producenta: | DENSO |
| Ograniczenia producenta: | MERCEDES-BENZ |
| Długość [mm]: | 235 mm |
| Wysokość [mm]: | 121 mm |
| Ilość żeber: | 5 |
| Specyfikacje asortymentowa: | przykręcany |
| śr. koła pasowego [mm]: | 110 mm |
| Masa [g]: | 5200 g |
| Dolot - śr. [mm]: | 15,6 mm |
| Wylot - śr. [mm]: | 13 mm |
| Ilość oleju [ml]: | 130 ml |
| Olej do sprężarki: | PAG 46 |
| ID kompresora: | 6SEU12C |
| Czynnik chłodzący: | R134a |