
Kod: 38 11 577
Producent:
DENSO_
Magazyn: 2, wysyłka 24h
| Jakość: | OE |
| Ograniczenia producenta: | DENSO |
| Ograniczenia producenta: | RENAULT |
| Długość [mm]: | 222,25 mm |
| Wysokość [mm]: | 138 mm |
| Ilość żeber: | 7 |
| Specyfikacje asortymentowa: | przykręcany |
| śr. koła pasowego [mm]: | 115 mm |
| Masa [g]: | 6SEL16C |
| Dolot - śr. [mm]: | 21,4 mm |
| Wylot - śr. [mm]: | 15,5 mm |
| Ilość oleju [ml]: | 110 ml |
| Olej do sprężarki: | PAG 46 |
| ID kompresora: | 6SEL14C |
| Czynnik chłodzący: | R134a |