
Kod: 38 11 578
Producent:
DENSO_
Magazyn: 2, wysyłka 24h
| Jakość: | OE |
| Ograniczenia producenta: | DENSO |
| Ograniczenia producenta: | VW-Group |
| Długość [mm]: | 222 mm |
| Wysokość [mm]: | 138 mm |
| Ilość żeber: | 6 |
| Specyfikacje asortymentowa: | przykręcany |
| śr. koła pasowego [mm]: | 100 mm |
| Masa [g]: | 7000 g |
| Ilość oleju [ml]: | 180 ml |
| Olej do sprężarki: | PAG 46 |
| ID kompresora: | 7SEU17C |
| Czynnik chłodzący: | R134a |