
Kod: 38 11 579
Producent:
DENSO_
Magazyn: 2, wysyłka 24h
| Jakość: | OE |
| Ograniczenia producenta: | DENSO |
| Ograniczenia producenta: | TOYOTA |
| Długość [mm]: | 190 mm |
| Wysokość [mm]: | 128 mm |
| Ilość żeber: | 6 |
| Specyfikacje asortymentowa: | przykręcany |
| śr. koła pasowego [mm]: | 115 mm |
| Masa [g]: | 4300 g |
| Dolot - śr. [mm]: | 18,4 mm |
| Wylot - śr. [mm]: | 15,5 mm |
| Ilość oleju [ml]: | 60 ml |
| Olej do sprężarki: | PAG 46 |
| ID kompresora: | 5SE09C |
| Czynnik chłodzący: | R134a |