
Kod: 38 11 581
Producent:
DENSO

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Napięcie [V]: | 12 Zakres pomiarowy |
| Jakość: | OE |
| Ograniczenia producenta: | DENSO |
| Ograniczenia producenta: | TOYOTA |
| Długość [mm]: | 193 mm |
| Wysokość [mm]: | 128 mm |
| Ilość żeber: | 4 |
| Specyfikacje asortymentowa: | przykręcany |
| śr. koła pasowego [mm]: | 140 mm |
| Masa [g]: | 4630 g |
| Dolot - śr. [mm]: | 18,3 mm |
| Wylot - śr. [mm]: | 15,5 mm |
| Ilość oleju [ml]: | 120 ml |
| Olej do sprężarki: | PAG 46 |
| ID kompresora: | 10S15C |
| Czynnik chłodzący: | R134a |