
Kod: 38 11 588
Producent:
NRF

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Ograniczenia producenta: | GENUINE SANDEN |
| Ograniczenia producenta: | GENUINE DELPHI |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z olejem kompresorowym PAG |
| Koła pasowe: | z kołem pasowym wielorowkowym |
| ID kompresora: | PXE16-1603 |
| ID kompresora: | CVC |
| Napięcie robocze [V]: | 12 Zakres pomiarowy |
| Czynnik chłodzący: | R134a |
| Olej do sprężarki: | PAG 46 |
| Liczba rowków: | 6 |
| śr. koła pasowego [mm]: | 120 mm |
| Dolot - śr. [mm]: | 26,3 mm |
| Wylot - śr. [mm]: | 20,1 mm |
| Jakość/Klasa: | EASY FIT |
| Kształt: | owalny |