Kod: 38 11 614
Producent:
NISSENS

Magazyn: 1, wysyłka 24h
| Liczba rowków: | 5 |
| ID kompresora: | 6SEU12C |
| Czynnik chłodzący: | R134a |
| Wersja: | O-RINGS INCLUDED |
| Wersja: | PREFILLED PAG-OIL |
| Ilość oleju [ml]: | 105 ml |
| Wylot - śr. [mm]: | 13,7 mm |
| Dolot - śr. [mm]: | 16,5 mm |
| Napięcie robocze [V]: | 12 Zakres pomiarowy |
| Pojemność skokowa kompresora [ccm]: | 133 cm |
| Ilość biegunów: | 2 biegun |
| śr. koła pasowego [mm]: | 110 mm |
| Olej do sprężarki: | PAG 46 |