
Kod: 38 11 677
Producent:
DENSO_
Magazyn: 3, wysyłka 24h
| Napięcie [V]: | 12 Zakres pomiarowy |
| Jakość: | OE |
| Ograniczenia producenta: | DENSO |
| Ograniczenia producenta: | Honda |
| Długość [mm]: | 220 mm |
| Wysokość [mm]: | 128 mm |
| Ilość żeber: | 7 |
| Specyfikacje asortymentowa: | przykręcany |
| śr. koła pasowego [mm]: | 115 mm |
| Dolot - śr. [mm]: | 18,3 mm |
| Wylot - śr. [mm]: | 15,6 mm |
| Ilość oleju [ml]: | 105 ml |
| Olej do sprężarki: | PAG 46 |
| ID kompresora: | 98200 2827 0 1 PRO+ |
| Czynnik chłodzący: | R134a |