
Kod: 38 11 773
Producent:
DENSO_
Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Napięcie [V]: | 12 Zakres pomiarowy |
| Jakość: | OE |
| Ograniczenia producenta: | BMW |
| Ograniczenia producenta: | DENSO |
| Długość [mm]: | 195 mm |
| Wysokość [mm]: | 128 mm |
| Ilość żeber: | 7 |
| Specyfikacje asortymentowa: | przykręcany |
| śr. koła pasowego [mm]: | 105 mm |
| Masa [g]: | 5500 g |
| Dolot - śr. [mm]: | 18 mm |
| Wylot - śr. [mm]: | 15,3 mm |
| Ilość oleju [ml]: | 90 ml |
| Olej do sprężarki: | PAG 46 |
| ID kompresora: | 5SA09C |
| Czynnik chłodzący: | R134a |