
Kod: 38 11 821
Producent:
NRF

Magazyn: 5, wysyłka 24h
| Ograniczenia producenta: | DELPHI-EQUIVALENT |
| Ograniczenia producenta: | CALSONIC-EQUIVALENT |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z olejem kompresorowym PAG |
| ID kompresora: | CVC |
| Napięcie robocze [V]: | 12 Zakres pomiarowy |
| Czynnik chłodzący: | R134a |
| Olej do sprężarki: | PAG 46 |
| Liczba rowków: | 7 |
| śr. koła pasowego [mm]: | 115 mm |
| Dolot - śr. [mm]: | 21,3 mm |
| Wylot - śr. [mm]: | 15,5 mm |
| Jakość/Klasa: | EASY FIT |
| Kształt: | prostokątny |