
Kod: 38 11 857
Producent:
NISSENS

Magazyn: 1, wysyłka 24h
| Liczba rowków: | 5 |
| ID kompresora: | 10S17C |
| Czynnik chłodzący: | R134a |
| Napięcie od [V]: | 12 Zakres pomiarowy |
| Wersja: | O-RINGS INCLUDED |
| Wersja: | PREFILLED PAG-OIL |
| Ilość oleju [ml]: | 160 ml |
| Wylot - śr. [mm]: | 15,5 mm |
| Dolot - śr. [mm]: | 18,3 mm |
| Pojemność skokowa kompresora [ccm]: | 187 cm |
| Ilość biegunów: | 1 biegun |
| śr. koła pasowego [mm]: | 120 mm |
| Olej do sprężarki: | PAG 46 |