
Kod: 38 11 869
Producent:
NISSENS

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Liczba rowków: | 6 |
| ID kompresora: | VS-90 |
| Czynnik chłodzący: | R134a |
| specyfikacja: | mounting brack. 91mm |
| Wersja: | O-RINGS INCLUDED |
| Wersja: | PREFILLED PAG-OIL |
| Wersja: | WITH SHORT BRACKET |
| Ilość oleju [ml]: | 120 ml |
| Wylot - śr. [mm]: | 13,2 mm |
| Dolot - śr. [mm]: | 16,4 mm |
| Napięcie robocze [V]: | 12 Zakres pomiarowy |
| Pojemność skokowa kompresora [ccm]: | 86 cm |
| Ilość biegunów: | 2 biegun |
| śr. koła pasowego [mm]: | 95 mm |
| Olej do sprężarki: | PAG 46 |