
Kod: 38 11 875
Producent:
NISSENS

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Liczba rowków: | 7 |
| ID kompresora: | V5 |
| Czynnik chłodzący: | R134a |
| Wersja: | O-RINGS INCLUDED |
| Wersja: | PREFILLED PAG-OIL |
| Ilość oleju [ml]: | 265 ml |
| Wylot - śr. [mm]: | 14,3 mm |
| Dolot - śr. [mm]: | 20,8 mm |
| Napięcie robocze [V]: | 12 Zakres pomiarowy |
| Pojemność skokowa kompresora [ccm]: | 154 cm |
| śr. koła pasowego [mm]: | 119 mm |
| Olej do sprężarki: | PAG 100 |