
Kod: 38 11 896
Producent:
NISSENS

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Liczba rowków: | 3 |
| ID kompresora: | 7SEU17C |
| Czynnik chłodzący: | R134a |
| Wersja: | O-RINGS INCLUDED |
| Wersja: | PREFILLED PAG-OIL |
| Ilość oleju [ml]: | 160 ml |
| Napięcie robocze [V]: | 12 Zakres pomiarowy |
| Pojemność skokowa kompresora [ccm]: | 171 cm |
| śr. koła pasowego [mm]: | 115 mm |
| Olej do sprężarki: | PAG 46 |