
Kod: 38 11 902
Producent:
NISSENS

Magazyn: 2, wysyłka 24h
| Liczba rowków: | 5 |
| ID kompresora: | PXV16 |
| Czynnik chłodzący: | R134a |
| Wersja: | O-RINGS INCLUDED |
| Wersja: | PREFILLED PAG-OIL |
| Ilość oleju [ml]: | 200 ml |
| Wylot - śr. [mm]: | 11,3 mm |
| Dolot - śr. [mm]: | 17,2 mm |
| Napięcie robocze [V]: | 12 Zakres pomiarowy |
| Pojemność skokowa kompresora [ccm]: | 161 cm |
| Ilość biegunów: | 2 biegun |
| śr. koła pasowego [mm]: | 110 mm |
| Olej do sprężarki: | PAG 46 |