Kod: 38 11 945
Producent:
NISSENS

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Liczba rowków: | 1 |
| ID kompresora: | HS-15 |
| Czynnik chłodzący: | R134a |
| Ilość oleju [ml]: | 240 ml |
| Napięcie robocze [V]: | 12 Zakres pomiarowy |
| Pojemność skokowa kompresora [ccm]: | 180 cm |
| śr. koła pasowego [mm]: | 135 mm |
| Olej do sprężarki: | PAG 46 |