
Kod: 38 11 952
Producent:
NRF

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Ograniczenia producenta: | HALLA- EQUIVALENT |
| Koła pasowe: | z kołem pasowym wielorowkowym |
| ID kompresora: | HS15 |
| Specyfikacje asortymentowa: | przykręcany |
| Napięcie robocze [V]: | 12 Zakres pomiarowy |
| Czynnik chłodzący: | R134a |
| Olej do sprężarki: | PAG 46 |
| Liczba rowków: | 4 |
| śr. koła pasowego [mm]: | 119 mm |
| Pojemność skokowa kompresora [ccm]: | 154 cm |
| Dolot - śr. [mm]: | 21,3 mm |
| Wylot - śr. [mm]: | 15,5 mm |
| Kształt: | prostokątny |