
Kod: 38 11 954
Producent:
NRF

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Koła pasowe: | z kołem pasowym wielorowkowym |
| Specyfikacje asortymentowa: | przykręcany |
| Napięcie robocze [V]: | 12 Zakres pomiarowy |
| Czynnik chłodzący: | R134a |
| Olej do sprężarki: | PAG 46 |
| Liczba rowków: | 6 |
| śr. koła pasowego [mm]: | 120 mm |
| Pojemność skokowa kompresora [ccm]: | 160 cm |
| Dolot - śr. [mm]: | 18,3 mm |
| Wylot - śr. [mm]: | 15,5 mm |
| Kształt: | owalny |