
Kod: 38 11 955
Producent:
NRF

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Koła pasowe: | bez koła pasowego |
| Specyfikacje asortymentowa: | przykręcany |
| Napięcie robocze [V]: | 12 Zakres pomiarowy |
| Czynnik chłodzący: | R134a |
| Olej do sprężarki: | PAG 46 |
| Liczba rowków: | 4 |
| śr. koła pasowego [mm]: | 111 mm |
| Dolot - śr. [mm]: | 20 mm |
| Wylot - śr. [mm]: | 17 mm |