
Kod: 38 11 963
Producent:
NRF

Magazyn: 2, wysyłka 24h
| Ograniczenia producenta: | CALSONIC-EQUIVALENT |
| Koła pasowe: | z kołem pasowym wielorowkowym |
| ID kompresora: | CSE717 |
| Napięcie robocze [V]: | 12 Zakres pomiarowy |
| Czynnik chłodzący: | R134a |
| Olej do sprężarki: | PAG 46 |
| Liczba rowków: | 8 |
| śr. koła pasowego [mm]: | 110 mm |
| Pojemność skokowa kompresora [ccm]: | 170 cm |
| Dolot - śr. [mm]: | 28,4 mm |
| Wylot - śr. [mm]: | 15,5 mm |
| Kształt: | owalny |