
Kod: 38 11 970
Producent:
NRF

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Ograniczenia producenta: | GENUINE DELPHI |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z olejem kompresorowym PAG |
| ID kompresora: | V5 |
| Napięcie robocze [V]: | 12 Zakres pomiarowy |
| Czynnik chłodzący: | R134a |
| Olej do sprężarki: | PAG 150 |
| Liczba rowków: | 6 |
| śr. koła pasowego [mm]: | 119 mm |
| Dolot - śr. [mm]: | 16,4 mm |
| Wylot - śr. [mm]: | 16,4 mm |
| Kształt: | okrągły |