
Kod: 38 11 983
Producent:
NISSENS

Magazyn: 1, wysyłka 24h
| Ograniczenia producenta: | DENSO |
| Liczba rowków: | 6 |
| ID kompresora: | 6SEU14A |
| Czynnik chłodzący: | R134a |
| Wersja: | O-RINGS INCLUDED |
| Wersja: | PREFILLED PAG-OIL |
| Ilość oleju [ml]: | 150 ml |
| Napięcie robocze [V]: | 12 Zakres pomiarowy |
| Pojemność skokowa kompresora [ccm]: | 140 cm |
| Ilość biegunów: | 2 biegun |
| śr. koła pasowego [mm]: | 110 mm |
| DLA NUMERU OE: | 6452 9 225 704 |
| Olej do sprężarki: | PAG 46 |