
Kod: 38 11 988
Producent:
DENSO

Magazyn: 4, wysyłka 24h
| Jakość: | OE |
| Ograniczenia producenta: | DENSO |
| Ograniczenia producenta: | MERCEDES-BENZ |
| Długość [mm]: | 205 mm |
| Wysokość [mm]: | 138 mm |
| Ilość żeber: | 7 |
| Specyfikacje asortymentowa: | przykręcany |
| śr. koła pasowego [mm]: | 100 mm |
| Masa [g]: | 5600 g |
| Dolot - śr. [mm]: | 28,4 mm |
| Wylot - śr. [mm]: | 13 mm |
| Ilość oleju [ml]: | 120 ml |
| Olej do sprężarki: | PAG 46 |
| ID kompresora: | 6SEU16C |
| Czynnik chłodzący: | R134a |