
Kod: 38 11 1883
Producent:
DENSO

Magazyn: 3, wysyłka 24h
| Napięcie [V]: | 12 Zakres pomiarowy |
| Jakość: | OE |
| Ograniczenia producenta: | Chrysler |
| Ograniczenia producenta: | DENSO |
| Wysokość [mm]: | 138 mm |
| Ilość żeber: | 6 |
| Specyfikacje asortymentowa: | przykręcany |
| śr. koła pasowego [mm]: | 120 mm |
| Masa [g]: | 7000 g |
| Ilość oleju [ml]: | 140 ml |
| Olej do sprężarki: | PAG 46 |
| ID kompresora: | 10S17C |
| napełniony: | 17 CALI |
| Czynnik chłodzący: | R134a |